W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Neden Bayi Tahsilat Sistemi, Neden Mag-Net Web?

Yapılan bir araştırma gösteriyor ki insanlar kredi kartlarını en çok (yüzde 36) internet üzerinden gerçekleştirdikleri alışverişlerde kullanıyor.
İnternet üzerindeki alışverişlerde kredi kartı kullanımına verilen öncelik ilk defa bu kadar yüksek oranda çıkarak ilk sıraya yerleşti.

Biz de bunu gözemleyerek tedarikçilerin, dağıtıcıların, büyük ve orta ölçekli firmaların; bayilerinden ve müşterilerinden ödeme almalarının en kolay ve en hızlı yolu olan internet üzerinden çalışan kredi kartıyla online tahsilat sistemini geliştirdik.
Aldığımız eleştiriler oldukça olumlu yönde. Üstelik firmalara yönelik çözümler sunmamız, yani standart kalıplara bağlı olmayan esnek bir yapıya sahip olmamız sayesinde geniş bir sektör ağına yayılmayı hedefliyoruz.

Uzay çağı,bilgi çağı derken bilişim çağına geldik.
Her gün gelişen teknolojilere uyum sağlayan,esnek,güvenli ve kullanıcı dostu arayüze sahip bayi tahsilat sistemi de son teknoliyle donattık,güvenliği ve firma gizliğini de unutmadık.

Müşteriye verdiğimiz önemi ve kalitemizi belgelerle de tastikledik. Mag-Net Web ile çalışmanın güven ve başarı olduğunu bilenler bilir.
Fazla söze gerek yok, işte sahip olduğumuz belgelerden bazıları;


Hakkımızda daha detaylı bilgilye buradan ulaşabilirsiniz.

www.magnetweb.com.tr